Kursy MS Excel: Poznań, Wrocław

Zadzwoń do nas:
komórka: 533 22 33 13
email: kontakt@radvice.pl

Szukaj
O firmie

Charakterystyka firmy

Firma rAdvice™ założona została w maju 2013 roku przez specjalistów – pasjonatów posiadających wieloletnie, poparte sukcesami zawodowymi doświadczenie w pozyskiwaniu finansów, ich optymalizacji w przedsiębiorstwach, budżetowaniu i analizie kosztów oraz w analizie finansowej i strategicznej. Doświadczenie zdobywaliśmy poprzez realizację ambitnych projektów w firmach z najbardziej innowacyjnych sektorów gospodarki.

Działalność rAdvice™ koncentruje się na 4 zasadniczych obszarach: pozyskiwaniu finansowania (kapitału), doradztwie gospodarczym, outsourcingu raportowania oraz na prowadzeniu szkoleń z zakresu wykorzystania MS Excel.

obszary_dzialalnosci_radvice

Już w stosunkowo niedługim okresie działalności nasza firma zdobyła zaufanie wiodących przedsiębiorstw reprezentujących różne sektory gospodarki, w tym:

  • sektor państwowy - GDDKiA, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
  • sektor farmaceutyczny - Biofarm,
  • sektor budowlany - BauTec, Kiesel,
  • sektor turystyczny - Złoty Potok, Termy Maltańskie Poznań
  • reklama i marketing - Jarograf, SzybkiDruk, It Computer Partner
  • inne - Mipol, Esencje Smaku, CallPay, Fundacja Stajnia Iwno

 

To, co dotąd osiągnęliśmy sprawiło, że mimo stosunkowo niedługiego okresu funkcjonowania na rynku, oferta oraz knowhow rAdvice™ postrzegane są jako bardzo interesujące i konkurencyjne na rynku opanowanym w dużej mierze przez międzynarodowe korporacje.

 

Grono Klientów zadowolonych z naszych usług systematycznie się powiększa, dołącz do nich i Ty!

 

Copyright 2013 by rAdvice.pl