Kursy MS Excel: Poznań, Wrocław

Zadzwoń do nas:
komórka: 533 22 33 13
email: kontakt@radvice.pl

Szukaj
Outsourcing raportowania

Korzyści

Decydując się na świadczenie usług zdalnego raportowania oraz tworzenia raportów przez rAdvice™, nasi Klienci zyskują:

 • terminowość i stabilność dostarczanych analiz,
 • bardzo szybkie rozpoczęcie współpracy,
 • atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych Klientów,
 • profesjonalne i wartościowe raporty*,
 • wsparcie doświadczonych analityków,
 • możliwość przeprowadzania przez naszych pracowników okresowych prezentacji i podsumowań dla Klientów, w oparciu o sporządzane raporty, co stanowi doskonałe wsparcie analiz poprzez zaprezentowanie spojrzenia zewnątrz,
 • brak konieczności tworzenia działu analiz i rozbudowywania istniejących struktur w firmie;
 • brak ryzyka związanego z przeprowadzaniem rekrutacji i trudnością w pozyskaniu oraz dalszym utrzymaniu w organizacji wartościowych pracowników,
 • pełną poufność i dyskrecję.

 

*Szczegółowość raportów wynika bezpośrednio z możliwości zastosowanych w przedsiębiorstwie systemów księgowych i analitycznych. Po wcześniejszym kontakcie możemy precyzyjnie określić, czy jesteśmy w stanie spełnić wymagania Klienta.

 

Zapewniamy terminowość i stabilność procesów analitycznych w przedsiębiorstwach

Zlecając usługi raportowe naszej firmie, Klient ma pewność, że zamówione przez niego raporty będą zawsze na czas, gdyż:

 • wyeliminowane zostaje ryzyko zachorowania pracownika, wzięcia przez niego urlopu czy wystąpienia innego wypadku losowego, przedłużającego pracę nad raportami;
 • wyeliminowane zostaje ryzyko zwolnienia pracownika, a co za tym idzie, konieczności przeprowadzenia rekrutacji, dokonania wyboru i przeszkolenia nowego specjalisty;
 • wyeliminowane zostaje ryzyko zmiany priorytetów raportowania i zalegania raportów związane z zaangażowaniem pracowników w różne projekty.

 

Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty

Zdalne raportowanie jest znacznie tańszym rozwiązaniem, niż tworzenie komórek analitycznych w ramach przedsiębiorstwa. Jest to prosta kalkulacja, ponieważ zlecając usługi raportowe naszej firmie, Klient nie ponosi kosztów: zatrudnienia i utrzymania pracownika, pakietów dodatkowych, szkoleń pracownika, wyposażenia i utrzymania stanowiska pracy czy też innych świadczeń związanych z zatrudnieniem. Decydując się na outsourcing raportów w rAdvice™, jedynym kosztem, jaki ponosi nasz Klient jest indywidualnie ustalana miesięczna opłata za generowane przez nas raporty.

Przygotowujemy profesjonalne i wartościowe raporty

Nasze raporty tworzone są przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w finansach i controllingu, które wiedzą, czego oczekuje Klient. Nasi analitycy zdają sobie sprawę, jak powinien być zbudowany raport, na co zwrócić uwagę przy jego projektowaniu, jak zestawić ze sobą parametry oraz w jaki sposób zaprezentować wyniki analiz. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu  projektowania raportu i jego wdrożenia w życie. Raporty stworzone przez rAdvice™ stanowią tym samym wartość samą w sobie.

Zapewniamy wsparcie doświadczonych analityków

Nie ograniczamy się tylko do tworzenia raportów. Służymy również radą przy interpretacji wyników oraz mechanizmów prowadzących do ich otrzymania.

Przeprowadzamy okresowe prezentacje

Dla naszych stałych Klientów przeprowadzamy okresowe prezentacje danych z generowanych przez nas raportów oraz dzielimy się naszymi wnioskami. Działanie takie stanowi doskonałe wsparcie procesów analitycznych w każdym przedsiębiorstwie, gdyż umożliwia ono spojrzenie z zewnątrz na wyniki przedsiębiorstwa. Zmniejsza to ryzyko przeoczenia niektórych danych, prowadzi do dyskusji, a tym samym może stanowić ważną przewagę konkurencyjną.

Zapewniamy pełną poufność powierzonych danych

Wiemy, jak bardzo wrażliwe potrafią być dane oraz jaką stanowią wartość, w związku z czym przywiązujemy ogromną wagę do ochrony informacji powierzanych nam przez naszych Klientów.

Copyright 2013 by rAdvice.pl