Kursy MS Excel: Poznań, Wrocław

Zadzwoń do nas:
komórka: 533 22 33 13
email: kontakt@radvice.pl

Szukaj
Biznes plany

rAdvice™ – profesjonalny biznes plan dla klientów z Poznania i okolic

Zespół specjalistów z firmy doradczej rAdvice™ oferuje profesjonalne usługi z zakresu pisania biznes planów. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie tworzenia dokumentów potrzebnych Klientom ubiegającym się o kredyty, dotacje, poszukującym inwestora czy też pragnącym przeprowadzić analizę opłacalności planowanych projektów inwestycyjnych. Ofertę pisania biznes planu kierujemy nie tylko do klientów z miasta Poznań, bardzo chętnie nawiążemy współpracę z Klientami z całego kraju. Każdy nasz biznes plan to owoc rzetelnej współpracy z Klientem, zaś największym sukcesem naszej firmy jest pozytywna weryfikacja wniosków odbiorców usług rAdvice™ oraz powodzenie ich przedsięwzięć. /span>

Oferujemy Państwu profesjonalne tworzenie biznes planów na potrzeby:

 • pozyskania kredytu inwestycyjnego,
 • pozyskania inwestora zewnętrznego,
 • pozyskania dotacji unijnej (biznes plan lub studium wykonalności inwestycji),
 • pozyskania pozwolenia na działalność w Specjalnych Strefach Ekonomicznych,
 • wniosku o nadanie statusu Krajowej Instytucji Płatniczej,
 • pozyskania dotacji z Urzędu Pracy,
 • własne Klienta, związane z oceną opłacalności projektu inwestycyjnego.

W trakcie tworzenia biznes planu przywiązujemy dużą wagę do kontaktu z Klientem, co gwarantuje pełną satysfakcję z efektów naszej pracy. Na bieżąco wyjaśniamy wątpliwości oraz służymy radą, aby ostatecznie dostarczyć Klientowi profesjonalny biznes plan w formach drukowanej oraz elektronicznej.


Ceny biznes planu

 • Naszym Klientom zawsze oferujemy konkurencyjne ceny.
 • Ceny biznes planów ustalane są indywidualnie z każdym Klientem i uzależnione są od celu projektu, jego przeznaczenia oraz stopnia zaawansowania prac.
 • Ustalona z Klientem cena zawiera pełen koszt opracowania biznes planu.
 • Naszym Klientom oferujemy gwarancję satysfakcji.

 

Procedura przygotowywania biznes planu

 

Procedura przygotowywania biznes planu

Pamiętaj!

Nasi Klienci, tj.: podmioty gospodarcze z miasta Poznań oraz innych ośrodków Polski zachodniej, ostatecznej zapłaty za biznes plan (poza zaliczką) dokonują dopiero po jego finalnej akceptacji, co oznacza, że wykonane przez nas zlecenie spełniło ich oczekiwania. Każdorazowo efekt naszej pracy przedstawiamy Klientowi w celu weryfikacji i oceny, wyjaśniamy wątpliwości oraz w razie potrzeby wspólnie korygujemy nasze biznes plany.

Poznań, Zielona Góra i inne duże miasta umożliwiają spory wybór firmy wykonującej podobne usługi, jednak rAdvice™ to firma wyjątkowa ze względu na konkurencyjne ceny za przygotowanie i pisanie biznes planu oraz mobilność w stosunku do Klienta.

Co więcej!

 • Oferujemy pomoc w doborze formy finansowania inwestycji lub optymalnego miksu kilku form w celu uzyskania najbardziej korzystnego efektu finansowego.

W przypadku biznes planów sporządzanych do banków za dodatkową opłatą oferujemy uczestnictwo w negocjacjach z bankiem.


Kontakt w sprawie oferty:

 

e-mail:

kontakt@radvice.pl

 

tel. kom.:

+48 669 326 639

 

tel.:

+48 61 670 31 15

Copyright 2019 by rAdvice.pl