Kursy MS Excel: Poznań, Wrocław

Zadzwoń do nas:
komórka: 533 22 33 13
email: kontakt@radvice.pl

Szukaj
Szkolenia MS Excel

Kursy i szkolenia z praktycznego zastosowania MS Excel w biznesie

Oprogramowanie Microsoft Excel znajduje szeroki zakres zastosowań w firmie – począwszy od zadań administracyjno-biurowych, po usprawnienie pracy w dziale handlowym i finansowym, na księgowości i marketingu kończąc. Oferta kursów rAdvice™ przybliży tajniki arkuszy kalkulacyjnych MS Excel na każdym poziome biegłości obsługi programu. Zapewniamy szkolenie ogólne z obsługi arkuszy kalkulacyjnych dla osób fizycznych oraz kursy Excel profilowane pod kątem zakresu pracy danej komórki Państwa firmy: szkolenia „Excel w marketingu” czy też kurs „Excel w finansach i księgowości”. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną propozycją szkoleniową z zakresu Excel przedsiębiorstwa z miast Poznań i Wrocław!


Prosimy o wybór rodzaju szkolenia klikając na jeden z poniższych rysunków.


Szkolenia excel dla firmSzkolenia wyjazdowe dla firm


Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia excel dla przedsiębiorstw, jak i dla osób fizycznych.

Szkolenia Excel dla firm i osób fizycznych - Wrocław, Poznań

Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia excel dla przedsiębiorstw, jak i dla osób fizycznych.
Szkolenia excel dla firm - dedykowane są dla przedsiębiorstw, chcących zwiększyć kompetencje pracowników w zakresie pracy na oprogramowaniu MS Excel. Szkolenia te organizowane są każdorazowo indywidualnie w stosunku do potrzeb przedsiębiorstwa i obejmują zawsze jednego Klienta, co oznacza, iż nie łączymy w ich ramach pracowników kilku przedsiębiorstw. Kursy excel dla firm organizujemy dla grup co najmniej 2-osobowych, przy czym nie ma górnego ograniczenia kursantów (w przypadku większej liczby kursantów z jednej firmy dzielimy ich na grupy max 8-osobowe).

Kurs Excel także w formule wyjazdowej

Szkolenia wyjazdowe dla firm - oferujemy również prowadzenie szkoleń excel w ramach zajęć przewidzianych podczas wyjazdów integracyjnych pracowników przedsiębiorstw. Jesteśmy bardzo elastyczni zarówno jeżeli chodzi o miejsce szkolenia, jak i o jego tematykę (posiadamy kilka szkoleń tematycznych, które można wybrać w stosunku do oczekiwań pracowników biorących udział w wyjeździe). Szkolenia takie mogą stanowić doskonałe uzupełnienie wyjazdu integracyjnego.

W celu uzyskania szerszych informacji o szkoleniach prosimy kliknąć ikonę z wybranym przez Państwa typem szkoleń.

Copyright 2019 by rAdvice.pl