Kursy MS Excel: Poznań, Wrocław

Zadzwoń do nas:
komórka: 533 22 33 13
email: kontakt@radvice.pl

Szukaj
Szkolenia MS Excel

Potrzeba szkolenia MS Excel

Microsoft Office Excel jest arkuszem kalkulacyjnym przeznaczonym dla systemów Windows i MacOS. Program ten już od pierwszej edycji stał się przebojem rynkowym i „ulubieńcem” większości przedsiębiorstw.

Program MS Excel to bardzo wydajne i elastyczne narzędzie, które wykorzystuje się w większości małych, średnich i dużych firm do tworzenia wszelkiego rodzaju raportów, obliczeń, prognoz i analiz danych pochodzących z różnych systemów komputerowych. Ponadto, MS Excel świetnie sprawdza się na co dzień, przy planowaniu wydatków domowych, rozliczaniu podatku itp.

Główne zastosowanie MS Excel to wykonywanie obliczeń w formie tabelarycznej. W tym celu użytkownik otrzymuje szereg funkcji logicznych, matematycznych, finansowych, statystycznych i innych, których umiejętne wykorzystanie prowadzi do przyspieszenia i usprawnienia pracy, zwiększenia możliwości analiz oraz symulacji. MS Excel to wszechstronne narzędzie pozwalające nie tylko na analizę danych, ale również na ich wizualizację i prezentację przy pomocy wielu typów wykresów, tabel przestawnych czy też innych formatów wizualnych.

Znajomość obsługi tego programu jest obecnie bardzo cenną umiejętnością dla każdego, przekładającą się na zwiększenie efektów wykonywanej pracy. Pracownicy wykorzystujący na co dzień pełne możliwości Excela są w stanie dokładnie oraz szybko przetwarzać i analizować informacje, co pozwala nie tylko na zaoszczędzenie czasu, ale i podejmowanie bardziej świadomych decyzji biznesowych.

 

Adresatami naszych szkoleń są:

 • osoby, których codzienna praca wymaga przetwarzania i obróbki danych;
 • osoby odpowiedzialne za sporządzanie obliczeń i analiz finansowych w tym:
  • analitycy finansowi,
  • księgowi,
  • analitycy sprzedażowi,
  • menedżerowie z działów sprzedaży i marketingu;
  • osoby, które dotąd nie miały do czynienia z programem Ms Excel, a chcą zdobyć nowe umiejętności i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

 

Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu.

Copyright 2013 by rAdvice.pl