Kursy MS Excel: Poznań, Wrocław

Zadzwoń do nas:
komórka: 533 22 33 13
email: kontakt@radvice.pl

Szukaj
Dotacje

Pozyskiwanie dotacji

rAdvice™ oferuje kompleksową pomoc w procesie ubiegania się o dotacje unijne, w szczególności pozyskujemy dotacje na terenach województw: wielkopolskie, lubuskie oraz dolnośląskie. Nasza oferta skierowana jest do mikroprzedsiębiorstw, małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego.

 

Przebieg procedury sporządzania wniosków o dotacje unijne:

Procedura sporządzania wniosku o dotacje unijne

rAdvice™ ściśle współpracuje ze specjalistami, posiadającymi doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji unijnych, a kluczowym elementem naszego zespołu są wykwalifikowani analitycy finansowi z dużym doświadczeniem w przygotowywaniu analiz ekonomicznych i finansowych ukierunkowanych na dotacje unijne i nie tylko.

Co nas wyróżnia? Posiadamy doświadczenie w controllingu oraz zarządzaniu finansami zdobyte w wiodących polskich przedsiębiorstwach, dzięki czemu na każdy biznes plan patrzymy nie tylko przez pryzmat dotacji, ale również w kontekście procesów zachodzących w przedsiębiorstwach oraz w kontekście optymalizacji kosztowej.

Dokonujemy rzetelnej oceny. Staramy się możliwie dokładnie oszacować szanse na pozyskanie dotacji, przed rozpoczęciem pisania wniosku. Rekomendujemy działania zwiększające szanse pozytywnego zaopiniowania wniosku o dotacje.

 

Korzyści z nawiązania współpracy z nami:

  • oszczędność czasu oraz nerwów – nasz Klient zajmuje się swoim biznesem, a my sporządzamy całą „papierologię” związaną ze złożeniem wniosku o dotacje,
  • większa szansa na pozyskanie dotacji,
  • wsparcie merytoryczne oraz analityczne,
  • solidność i terminowość.


Copyright 2013 by rAdvice.pl