Kursy MS Excel: Poznań, Wrocław

Zadzwoń do nas:
komórka: 533 22 33 13
email: kontakt@radvice.pl

Szukaj
Outsourcing raportowania

rMap - Prezentacja danych na mapie.

Terytorialna analiza danych - rMapWychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, pragniemy zaprezentować autorski system służący do terytorialnej analizy i prezentacji danych rMap™.

System rMap™ to intuicyjne rozwiązanie, pozwalające na obiektywne przedstawianie i analizowanie dowolnych danych na mapach Polski z podziałem na województwa, powiaty lub gminy.

Prezentacja danych na mapie znacząco zwiększa percepcję, a tym samym ogranicza czas niezbędny na wyciągnięcie wniosków, w porównaniu z analizą zawartą w zwykłej tabeli.

rMap_InformacjeSystem  rMap™ to unikalne na polskim rynku narzędzie umożliwiające nie tylko prezentację danych na mapie. Nasz system oprócz terytorialnej analizy danych pozwala na wykonywanie analiz oraz prezentację danych w formie kokpitów managerskich, umożliwiających szybkie przetwarzanie informacji, wyciąganie wniosków i podejmowanie decyzji.

Zaawansowane kokpity managerskie umożliwiają analizę sprzedaży oraz wykonania planu sprzedaży w oparciu o dane sprzedażowe z systemu magazynowego, systemu raportowania sprzedaży lub z innego systemu funkcjonującego w przedsiębiorstwie (po integracji z rMap™).

Aktualizacja danych jest szybka i łatwa, dzięki czemu do obsługi systemu nie jest potrzebna zaawansowana znajomość MS Excel.


Ważne. Korzystanie z narzędzia nie wymaga zaawansowanej znajomości MS Excel i nie jest czasochłonne.


rMap_Button11

rMap_Button2

rMap_Button3

Terytorialna analiza danych

 

Copyright 2013 by rAdvice.pl