O firmie

Dlaczego my?

rAdvice™ to unikalne połączenie świeżego spojrzenia z doświadczeniem, co przekłada się na otwartość na nowe wyzwania, aktualność podejścia do realizowanych projektów, brak schematycznego myślenia oraz – co najważniejsze – wysoką jakość świadczonych usług.

Nawiązując współpracę z rAdvice™, nasi Klienci zyskują między innymi:

rzetelność i wysoką jakość
świadczonych usług doradczych

rzetelność i wysoką jakość
świadczonych usług doradczych

rzetelność i wysoką jakość
świadczonych usług doradczych

rzetelność i wysoką jakość
świadczonych usług doradczych

rzetelność i wysoką jakość
świadczonych usług doradczych

rzetelność i wysoką jakość
świadczonych usług doradczych

Przywiązujemy ogromną wagę do zadowolenia naszych Klientów, gdyż to właśnie ono powoduje, że Klienci, którzy już raz skorzystali z naszych usług, wracają ponownie z chęcią realizacji kolejnych projektów.

Nie świadczymy naszych usług doradczych „hurtowo” ani nie klasyfikujemy Klientów na żadne Tiery. Uważamy, że każdy nasz Klient jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia, tym samym gwarantujemy pełen profesjonalizm realizowanych projektów, wsparty wysokim poziomem komunikacji i współpracy, już od rozpoczęcia projektu do momentu jego zakończenia.
Przestrzegamy zasady synergii, co sprawia, że połączenie naszej wiedzy i doświadczenia generuje znakomite rezultaty. Innymi słowy, u nas 2 + 2 ≠ 4. U nas 2 + 2 = 5.

 • 8

  lat
  na rynku

 • 10

  pełnych
  procesów
  budżetowania

 • +450

  wykonanych
  analiz
  i raportów

 • 7034083

  rekordów
  w największym
  dashboardzie

Charakterystyka firmy

Firma rAdvice™ założona została w maju 2013 roku – jesteśmy pasjonatami, ale też praktykami. Posiadamy wieloletnie, poparte sukcesami zawodowymi doświadczenie w finansach i kontrolingu, w optymalizacji procesów oraz w budżetowaniu i analizie kosztów. Doświadczenie zdobywaliśmy poprzez realizację ambitnych projektów w firmach z najbardziej innowacyjnych sektorów gospodarki.

Właściciel firmy – Radosław Grzyb
Posiada poparte sukcesami ponad 12-letnie doświadczenie w finansach i kontrolingu. Przez ten czas zajmował się wdrażaniem procesów budżetowania i zarządzania budżetami, wdrażaniem systemów wsparcia IT oraz Workflow. Poza tym kierował działami finansowo-kontrolingowymi oraz całymi pionami finansowymi. Przez ponad 3 lata pełnił funkcję Dyrektora Finansowego / Członka Zarządu dużego przedsiębiorstwa o przychodach powyżej 300 mln zł oraz o rozbudowanej strukturze produkcyjno-sprzedażowej.

Działalność rAdvice™ koncentruje się na 4 zasadniczych obszarach:
– tworzeniu systemów raportowych i ousourcingu raportowania,
– doradztwie gospodarczym,
– pozyskiwaniu finansowania (kapitału),
– prowadzeniu szkoleń z zakresu wykorzystania MS Excel.

Już w stosunkowo niedługim okresie działalności nasza firma zdobyła zaufanie wiodących przedsiębiorstw reprezentujących różne sektory gospodarki.

To, co dotąd osiągnęliśmy sprawiło, że mimo stosunkowo niedługiego okresu funkcjonowania na rynku, oferta oraz knowhow rAdvice™ postrzegane są jako bardzo interesujące i konkurencyjne na rynku opanowanym w dużej mierze przez międzynarodowe korporacje. Grono Klientów zadowolonych z naszych usług systematycznie się powiększa, dołącz do nich i Ty!

Sektor państwowy

GDDKiA, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Sektor farmaceutyczny

Biofarm, PromMedica

Sektor budowlany i produkcyjny

BauTec, Kiesel, Suer, Gruppo Proma, Valmet Automotive,

Sektor turystyczny

Złoty Potok, Termy Maltańskie Poznań

Reklama i marketing

Jarograf, SzybkiDruk, INVESTIT Systems, Litex

Inne

Mipol, Esencje Smaku, CallPay, Fundacja Stajnia Iwno, Agart, Azotas

Misja

Misją rAdvice™ jest spełnianie indywidualnych potrzeb raportowych, doradczych i szkoleniowych naszych Klientów. Poprzez profesjonalne świadczenie powierzanych nam usług wspieramy naszych Klientów w procesach finansowania, rozwoju, tworzenia wartości oraz realizacji wyzwań strategicznych. Podejmując wszelkie działania, staramy się budować uczciwą wspólnotę interesów naszych Klientów, Kooperantów i Pracowników.

Wizja

Nasza wizja to prosperowanie rAdvice™ na najwyższym poziomie, polegające na prężnym rozwoju naszej marki, rozwoju umiejętności naszych pracowników oraz rozwoju naszych Klientów, wyrażającym się osiąganiem przez Nich zamierzonych celów dzięki współpracy z nami. Celem rAdvice™ jest osiągnięcie jednego z czołowych miejsc wśród firm doradczych pierwszego kontaktu w Polsce. Nie chcemy powielać rozwiązań, chcemy tworzyć nowe i być zawsze w czołówce firm oferujących najnowsze narzędzia. To właśnie profesjonalizm świadczonych usług, skuteczność w działaniu, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz Jego zadowolenie mają nam pomóc osiągnąć zamierzony cel.

Call Now Button