Polityka prywatności

 

Nota prawna

Wszystkie prawa zastrzeżone przez Przedsiębiorcę.Niniejsza strona internetowa administrowana jest przez przedsiębiorstwo rAdvice™ ul. Wojciechowskiego 68c/1 w Ołoboku. Osoby korzystające ze strony wyrażają akceptację poniższych warunków.

 

Zawartość strony

Strona internetowa radvice.pl zawiera informacje dotyczące oferty rAdvice™ oraz aktualnych promocji. Wszelkie dane znajdujące się na stronie internetowej posiadają charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Informacje sprzedażowe zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią oferty sprzedaży w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego. rAdvice™ zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie, jej warunkach oraz cenach, bez uprzedniego zawiadomienia.

 

Ceny usług

Podane na stronie internetowej rAdvice™ ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty sprzedaży usług w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

 

Znaki handlowe

Wszelkie nazwy, obrazy i logo stanowiące identyfikację firmy rAdvice™ stanowią własność rAdvice™. Wszelkie marki, produkty, usługi i nazwy firm znajdujące się na niniejszej stronie i należące do osób trzecich, są znakami handlowymi, znaki usługowymi i nazwami handlowymi ich posiadaczy. Firma rAdvice™ nie zezwala na ich wykorzystywanie przez jakąkolwiek osobę inną niż ich posiadacze. Wszelkie tego rodzaju przypadki wykorzystania stanowią naruszenie praw posiadacza.

 

Prawa autorskie

Zamieszczone na niniejszej stronie internetowej radvice.pl teksty, ilustracje, animacje, oraz inne materiały podlegają prawu autorskiemu, a także innym prawom związanym z własnością przemysłową i intelektualną. Informacje ze strony radvice.pl nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane do użytku komercyjnego oraz dystrybucji, nie mogą być modyfikowane oraz zamieszczane na innych stronach internetowych bez pisemnej zgody rAdvice™.

Call Now Button