Wspieramy Twój sukces!

 • raportowanie
 • biznesplany
 • doradztwo
 • szkolenia
Poznaj naszą ofertę

Autorskie szkolenia MS Excel

Poznaj naszą ofertę

Kompleksowo zajmiemy się Twoim przedsiębiorstwem

Co nas wyróżnia

Firma rAdvice™ założona została w maju 2013 roku – jesteśmy pasjonatami ale też praktykami. Posiadamy wieloletnie, poparte sukcesami zawodowymi doświadczenie w finansach i kontrolingu, w optymalizacji procesów oraz w budżetowaniu i analizie kosztów.

Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na najwyższych stanowiskach w obszarze zarządzania finansami, a następnie poprzez realizację ambitnych projektów w firmach z najbardziej innowacyjnych sektorów gospodarki.

Raport stworzyć może każdy…my patrzymy na raport o wiele szerzej. Raport to nie tylko baza danych, to również ustabilizowane procesy dające zaufanie do jakości prezentowanych danych. Wiemy jakie są potrzeby osób zarządzających i wspólnie wypracowujemy nowe rozwiązania pozwalające na szybkie podejmowanie decyzji. Dla nas miarą sukcesu nie jest sama realizacja projektu – dla nas projekt kończy się sukcesem, jeżeli funkcjonuje w firmie po wdrożeniu co najmniej przez kilka lat.

Nie świadczymy naszych usług doradczych „hurtowo” ani nie klasyfikujemy Klientów na żadne Tiery. Uważamy, że każdy nasz Klient jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia, tym samym gwarantujemy pełen profesjonalizm realizowanych projektów, wsparty wysokim poziomem komunikacji i współpracy.

 • 8

  lat
  na rynku

 • 10

  pełnych
  procesów
  budżetowania

 • +450

  wykonanych
  analiz
  i raportów

 • 7034083

  rekordów
  w największym
  dashboardzie

BIOFARM - POLSKI PRODUCENT LEKÓW

Projekty wykonywane przez firmę rAdvice za każdym razem cechowały się terminowością, wysokim stopniem profesjonalizmu oraz wsparciem merytorycznym... Opracowane narzędzia znacząco usprawniły raportowanie oraz analizę danych w firmie, będąc jednocześnie "przyjaznymi" zarówno dla odbiorcy końcowego, jak i dla osób dokonujących aktualizacji danych za ich pomocą...

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA

Wydział Nieruchomości dla Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy dziękuje za wykonanie zleconej pracy... Zlecenie zostało wykonane starannie, szybko i terminowo. Szczególnie dziękujemy za miły, szybki i łatwy kontakt...

WIELKOPOLSKA AGENCJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Szkolenia przeprowadzone przez firmę rAdvice odbywały się w formie warsztatów połączonych z wykładami. Osoby prowadzące szkolenia wykazały się obszerną znajomością w zakresie zastosowania MS Excel do codziennej pracy... Szkolenia przeprowadzono profesjonalnie oraz w zgodzie z wcześniejszymi ustaleniami... a zajęcia prowadzone były w bardzo ciekawy sposób.

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad potwierdza świadczenie usług przez firmę rAdvice Radosław Grzyb... Cele przeprowadzonych szkoleń były jasno określone, a ich metody i ścieżki dydaktyczne pomogły w ich osiągnięciu. Postawa wykładowcy charakteryzowała się profesjonalizmem i zaangażowaniem... Nie znajdujemy zastrzeżeń do profesjonalizmu firmy rAdvice i rekomendujemy świadczone usługi w zakresie jak wyżej.

TERMY MALTAŃSKIE POZNAŃ

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić rAdvice jako profesjonalną i wartościową firmę.

CENTRUM FINANSOWE I DORADZTWO GOSPODARCZE

Współpracę z rAdvice oceniamy jako pomyślną oraz satysfakcjonującą. Przygotowany biznes plan odpowiadał naszym oczekiwaniom, a firma na całym etapie jego tworzenia wykazała się dużym profesjonalizmem... Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę rAdvice, gdyż sami mieliśmy okazję zapoznać się z jej profesjonalnym podejściem do Klienta oraz rzetelnością tworzonych opracowań.

rAdvice – biznes plany, szkolenia, doradztwo gospodarcze, kursy Excel

rAdvice to nowoczesna firma, której specjalnością jest wszechstronne doradztwo gospodarcze, oferująca m.in.: outsourcing raportowania, analizy finansowe przedsiębiorstwa, szkolenia Excel, pisanie biznes planów. Firma oferuje swoje usługi na terenie miast Poznań, Zielona Góra, Wrocław oraz innych (głównie z województw: Lubuskie, Wielkopolskie i Dolnośląskie), będących prężnie rozwijającymi się ośrodkami, w których zapotrzebowanie na kursy Excel, szkolenia i doradztwo gospodarcze wyraża się w stale rosnącej liczbie zleceń dla firmy rAdvice. Szczególnie dużym zainteresowaniem wielkopolskich przedsiębiorców cieszą się usługi raportowania oraz szkolenia Excel.Przykładamy dużą wagę do jak najlepszego i fachowego wykonywania zleceń oraz przeprowadzania szkoleń Excel. Pisanie biznes planu to nie swobodna twórczość, lecz generowanie przemyślanego i efektywnego toku działań komercyjnych. Kurs Excel to z kolei wyjaśnianie praktycznej funkcji tego programu. Przekazujemy klientom użyteczną wiedzę oraz pomagamy im w realizacji planów biznesowych. Każde z podejmowanych przez nas działań jest realizowane rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem, tak, by zarówno doradztwo gospodarcze, jak i prowadzenie kursów czy szkoleń Excel, spełniało wszystkie potrzeby współczesnego rynku.

Kursy i szkolenia Excel

Poznań to siedziba naszego biura, co jednak nie stanowi przeszkody w dotarciu do Klientów z całej Polski, którzy doceniają jakość oferty rAdvice (raportowanie, szkolenia Excel i biznesplany). Zapraszamy do współpracy.

Call Now Button