Zaufali nam

Nasi klienci

BIOFARM - POLSKI PRODUCENT LEKÓW

Projekty wykonywane przez firmę rAdvice za każdym razem cechowały się terminowością, wysokim stopniem profesjonalizmu oraz wsparciem merytorycznym... Opracowane narzędzia znacząco usprawniły raportowanie oraz analizę danych w firmie, będąc jednocześnie "przyjaznymi" zarówno dla odbiorcy końcowego, jak i dla osób dokonujących aktualizacji danych za ich pomocą...

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA

Wydział Nieruchomości dla Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy dziękuje za wykonanie zleconej pracy... Zlecenie zostało wykonane starannie, szybko i terminowo. Szczególnie dziękujemy za miły, szybki i łatwy kontakt...

WIELKOPOLSKA AGENCJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Szkolenia przeprowadzone przez firmę rAdvice odbywały się w formie warsztatów połączonych z wykładami. Osoby prowadzące szkolenia wykazały się obszerną znajomością w zakresie zastosowania MS Excel do codziennej pracy... Szkolenia przeprowadzono profesjonalnie oraz w zgodzie z wcześniejszymi ustaleniami... a zajęcia prowadzone były w bardzo ciekawy sposób.

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad potwierdza świadczenie usług przez firmę rAdvice Radosław Grzyb... Cele przeprowadzonych szkoleń były jasno określone, a ich metody i ścieżki dydaktyczne pomogły w ich osiągnięciu. Postawa wykładowcy charakteryzowała się profesjonalizmem i zaangażowaniem... Nie znajdujemy zastrzeżeń do profesjonalizmu firmy rAdvice i rekomendujemy świadczone usługi w zakresie jak wyżej.

TERMY MALTAŃSKIE POZNAŃ

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić rAdvice jako profesjonalną i wartościową firmę.

CENTRUM FINANSOWE I DORADZTWO GOSPODARCZE

Współpracę z rAdvice oceniamy jako pomyślną oraz satysfakcjonującą. Przygotowany biznes plan odpowiadał naszym oczekiwaniom, a firma na całym etapie jego tworzenia wykazała się dużym profesjonalizmem... Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę rAdvice, gdyż sami mieliśmy okazję zapoznać się z jej profesjonalnym podejściem do Klienta oraz rzetelnością tworzonych opracowań.

Call Now Button